  • uchwyt-scienny-katowy-usl-38-400
UCHWYT ŚCIENNY KĄTOWY USL-38/400
Tylko 1 produkt w magazynie
14 dni na odstąpienie od umowy
ALLADO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Marka
Corab
Opis produktu
Uchwyt stojak ścienno-balkonowy 0,4m USBC-38/400 ocynkowany
Główne cechy:
  • Materiał: stal ocynkowana ogniowo
  • Wysokość: 235 mm
  • Średnica rury: 38 mm
  • Odległość od ściany: 400 mm
  • Wymiary podstawy: 150x150 mm
  • Rozstaw otworów montażowych: 70mm x 70mm; 110mm x 110 mm
  • Mocowanie: 4 wkręty.
Wysokość: 235 mm
Średnica rury: 38 mm
Odległość od ściany: 400 mm
Wymiary płytki: 150x150 mm