  • uchwyt-scienny-balkon-usbc-38-300z
UCHWYT ŚCIENNY-BALKON USBC-38/300Z
Tylko 2 produkty w magazynie
Pozostały tylko 2 szt.
Pozostały tylko 2 szt.
14 dni na odstąpienie od umowy
ALLADO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Marka
Corab
Opis produktu
Uchwyt antenowy ścienno-balkonowy USBC-38/30 :
do kamery, oświetlenia ... itp.
parametry użytkowe i techniczne uchwytu :
  • długość poziomej rury (odległość od ściany) = 30 cm, wysokość rury pionowej = 23 cm ,
  • rura stalowa o średnicy zewnętrznej = 38 mm, i grubości ścianki 1,0 mm,
  • podstawa stojaka to blacha stalowa o grubości 2,5 mm, wzmocniona podwójnym przetłoczeniem (pion i poziom) ,
  • przetłoczenie blachy umożliwia montaż stojaka do rury pionowej lub poziomej o średnicy do 60 mm przy zastosowaniu, dodatkowych elementów mocujących (klamry lub śruby),