  • przecinarka-elektryczna-dc-250-1200-python
Tylko 4 produkty w magazynie
Pozostały tylko 4 szt.
Pozostały tylko 4 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
ALLADO
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Marka
Rubi
Rodzaj
Przecinarka stolikowa
Średnica otworu tarczy (mm)
25,4 mm
Średnica tarczy (mm)
250 mm
Zawiera baterie
nie
Opis produktu
RUBI 56939 PRZECINARKA ELEKTRYCZNA DC-250 PYTHON 1200
W ZESTAWIE: TARCZA DIAMENTOWA CEV SUPER PRO RUBI 30949
+ DODATKOWO RUBI 58850 KABEL ZASILAJĄCY
+ DODATKOWO RUBI 31969 TARCZA DIAMENTOWA TPI SUPER PRO 250mm
+ DODATKOWO RUBI 54999 ZESTAW POZIOMUJĄCY: WSKAŹMIK LASEROWY I POZIOMICA KOŁOWA
+ DODATKOWO RUBI 54993 PRZYSTAWKA STOŁU DV/DC/DCX
KPL-RB56939-Z8
Opis przecinarki Rubi DC-250 Python 1200
  • Model: DC-250-1200 Python oferuje długość cięcia odpowiednio 121cm
  • Silnik o mocy 1,1 kW (1,5 KM) posiada zabezpieczenie termiczne i doskonale nadaje się do cięcia płytek gresowych
  • System C3 PYTHON pozwala zwiększyć wydajność chłodzenia oraz ogranicza rozbryzg i utratę wody.
Grafika w opisie produktu
Dodatkowe informacje
Dane techniczne
  • Długość cięcia: 120,5cm
  • Zasilanie: 230V-50Hz
  • Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: 85x85cm
  • Maksymalna grubość cięcia w 1 lub 2 przejściach: 61/90 mm
  • Grubość ukosowania: 55mm
  • Obroty na minutę: 2790obr./min.
  • Tarcza dołączona: Tak
  • Średnica zewnętrzna: 250mm
  • Cięcie wgłębne: Tak
  • Głowica uchylna: Tak
  • Liniał milimetrowy: Tak
  • Regulacja wypływu wody: Tak
  • Cięcia seryjne: Tak
  • Długość szerokość wysokość: 162 x 82 x 131cm
  • Waga netto: 60 kg
  • Waga brutto: 75 kg
Opis tarczy diamentowej Rubi CEV SUPER PRO
  • Tarcza diamentowa z obwodem ciągłym RUBI CEV do cięcia na mokro
  • Tarcze do cięcia płytek każdego typu, jak płytki ścienne, gres emaliowany, gres porcelanowy
  • Ostrza SUPERPRO stanowią najlepszy wybór podczas najbardziej wymagających prac
  • Do cięcia prostego i ukosowania płytek ceramicznych i innych kamiennych materiałów wykończeniowych grubości poniżej 25 mm
Dane techniczne
  • Średnica tarczy: 250 mm
  • Otwór: 25.4 mm
  • Grubość obrzeża tarczy: 2.2 mm
  • Wysokość obrzeża tarczy: 7 mm
Zastosowanie
Opis kabla zasilającego Rubi 58850
  • Przewód stanowi wyposażenie opcjonalne
  • Podłącza się go pomiędzy maszyną a przewodem sieciowym
  • Spełnia funkcję zabezpieczenia różnicowego
  • Kabel przeznaczony do maszyn DV, DS ,DX, DC
  • Kabel z wtyczką 230V - 50Hz
  • Przybliżona długość 3,5m
  • Typ HTN213
Opis tarczy diamentowej Rubi TPI SUPER PRO
  • Tarcza przeznaczona do cięcia gresu porcelanowego pod kątem 45 st.
  • Zapewnia wysoką STABILNOŚĆ prowadzenia oraz dużą SZYBKOŚĆ cięcia.
  • ZAWSZE należy zachować odstęp od oryginalnej krawędzi cięcia prowadząc tarczę poniżej niej.
  • Tarcza do cięcia na mokro.
  • Tarcza typu TURBO.
  • Obrzeże spawane laserowo.
  • Jakość obrzeża diamentowego SUPERPRO.
  • Średnica tarczy: 250 mm
  • Wysokość obrzeża tarczy: 7,5 mm.
  • Średnica wewnętrzna: 25,4 mm.
  • Grubość tarczy: 2,5 mm.
  • Maksymalna prędkość obwodowa: 80 m/s.
  • Maks. RPM: 6,150 obr/min.
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 1
Opis zestawu poziomującego Rubi
Zestaw składa się z
  • Poziomicy kołowej z libelkami dla właściwego ustawienia przecinarki elektrycznej (dokładność poziomowania 1 mm/m)
  • Wskaźnika laserowego do wyznaczania przejścia tarczy i właściwego położenia materiału (moc lasera 2 mW, klasa 2)
  • Pasuje do przecinarek Rubi DV/DC/DS/DX
Opis przystawki do stołu Rubi
  • Przystawka zwiększa powierzchnię roboczą stołu
  • Pozwala na cięcie płytek wielkoformatowych
  • Pasuje do modeli przecinarek stołowych Rubi DV/DC
  • Maks. obciążenie: 10kg
  • Wymiary: 600x230mm
W dostawie
  • Przecinarka elektryczna DC-250 Python 1200 Rubi
  • Tarcza diamentowa CEV Super Pro 250mm Rubi 30949
  • Dodatkowo kabel zasilający do przecinarki Rubi 58850
  • Dodatkowo tarcza diamentowa TPI Super Pro 250mm Rubi 31969